Jednorázový úklid společných prostor 

Stále více bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek vychází vstříc svým nájemníkům a provádí rekonstrukce bytových domů, jejichž součástí jsou i společné prostory. Vyjdeme vstříc těmto potřebám pro všechny nájemce i vlastníky panelových i klasických bytových domů nejen v Ostravě ale i v jejím okolí, zajistíme úklid společných prostor po malování, rekonstrukcích a jiných nahodilých událostech (nejedná se o klasický pravidelný úklid chodeb).

Společné chodby po malování nebo rekonstrukci budou rychle čisté a všichni spokojení

 • Postaráme se o vytírání chodeb, mezipater a schodů
 • Odstraníme viditelné nečistoty, smetí a případný další odpad
 • Po domluvě můžeme zajistit i umytí oken

Jako nájemníci a majitelé bytů společné prostory většinou jen v rychlosti procházíte, dojem, který ve vás ale zanechají by měl zlepšovat vaši náladu a spokojenost. S našim úklidem budete spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat.


Úklid společných prostor bytových domů zajišťujeme pro Ostravu a okolní města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Rychvald, Orlová, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice a další. Neváhejte nás kontaktovat, upřesníme vám dostupnost našich úklidových služeb ve vaší lokalitě a navrhneme nezávazně cenu a řešení.

Jednorázový úklid

Pro nezávazné nacenění úklidu volejte kdykoliv

ZJISTIT NEZÁVAZNĚ CENU ZA ÚKLID

Vyplňte formulář níže a obratem se vám ozveme

  Co potřebujete uklidit?

  DomácnostFirmuJiný objekt


   
  Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů, za účelem odpovědi na váš dotaz dle zásad zpracování osobních údajů