Úklid domácnosti Ostrava

Zajistíme vám jednorázový nebo pravidelný úklid domácnosti, díky kterému budete mít více času na to, co je opravdu důležité v životě. Nezáleží na tom, jestli potřebujete úklid bytu nebo úklid rodinného domu, naše úklidové služby přizpůsobujeme podle přání  a potřeb zákazníka, který je u nás vždy na prvním místě. Nejsme jen úklidová firma, jsme váš partner ve snaze o kvalitnější život a domácí pohodu. Naši zákazníci si mohou dobrovolně zvolit, jaké čistící prostředky pro úklid jejich domácnosti budeme používat. Jestli jejich vlastní nebo naše. Jako úklidová firma disponujeme přípravky, které se běžně nedají zakoupit a svou kvalitou značně přesahují běžný standard na trhu.

Typy úklidu, které nabízíme pro vaši domácnost

Předem než se pustíme do práce se s vámi domluvíme na termínu úklidu vaší domácnosti, který vám bude nejvíce vyhovovat. Budeme pozorně naslouchat vašim potřebám a poté společně navrhneme optimální řešení úklidu a jednotlivých aktivit. Nezávazně sestavíme finální cenu. Jakmile si všechny věci společně odsouhlasíme, poté je objednávka závazná. Nemusíte se rozhodně bát toho, že by vás úklid vyšel dráž než je předem domluvená částka. Neúčtujeme žádné skryté poplatky. Neváhejte nás kontaktovat.


Úklid domácnosti zajišťujeme pro Ostravu a okolní města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Rychvald, Orlová, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice a další. Neváhejte nás kontaktovat, upřesníme vám dostupnost našich úklidových služeb ve vaší lokalitě a navrhneme nezávazně cenu a řešení.

úklid domácností

Pro nezávazné nacenění úklidu volejte kdykoliv

ZJISTIT NEZÁVAZNĚ CENU ZA ÚKLID

Vyplňte formulář níže a obratem se vám ozveme

    Co potřebujete uklidit?

    DomácnostFirmuJiný objekt


     
    Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů, za účelem odpovědi na váš dotaz dle zásad zpracování osobních údajů