Úklid rodinných domů Ostrava

Uklidit byt nebývá takový problém a nezabere to tolik času jako úklid rodinného domu. Na úklid si člověk už pomalu potřebuje vyčlenit celý den a připraví se o pořádný kus svého volného času. Máme pro vás řešení, víme, že nad tím občas přemýšlíte. Dnes je nejlepší den nás kontaktovat.

Situace, kdy se vám můžou hodit naše úklidové služby

Pokud potřebujete

Co není doma se nepočítá? V žádném případě. Venkovní žaluzie a rolety potřebují častější péči, ve většině případů se na ně zapomíná. Myjeme je ručně a mokrou cestou.

 • Vyčistit sedačku

Čalounění navracíme jeho původní vzhled a svěžest pomocí strojového mokrého čištění. Ta změna za ty peníze vždy stojí a máte na dlouhý čas vystaráno.

 • Umýt kuchyňskou linku a kuchyňské spotřebiče

V kuchyni většina z nás tráví dost času. Nečistoty se hromadí na místech, která nejsou vidět bez značné námahy. Pomůžeme vám udržet kuchyňskou linku čistou, čistíme i mikrovlnky a sporáky pomocí speciálních odmašťovacích prostředků.

 • Vysát koberce a důkladně vytřít podlahu

Vysávání a vytírání je základ každého úklidu. Kdo má dámácí mazlíčky, tak i denní rutina. K vysávání podlah používáme průmyslové vysavače a podlahy vytíráme atestovanými dezinfekčními prostředky.

 • Umýt a dezinfikovat WC a koupelnu

Vaše WC a koupelna bude vždy zářit čistotou. K mytí používáme atestované dezinfekční přípravky, které jdou do hloubky. Zaměřujeme se na každý detail.

 • Utřít konečně prach i z míst, kde normálně nedosáhnete
 • Vynést odpadky a další úklidové práce
 • Uklidit garáž nebo dílnu

Neváhejte nás kontaktovat.


Úklid rodinných domů zajišťujeme pro Ostravu a okolní města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Rychvald, Orlová, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice a další. Neváhejte nás kontaktovat, upřesníme vám dostupnost našich úklidových služeb ve vaší lokalitě a navrhneme nezávazně cenu a řešení.

úklid rodinných domů

Pro nezávazné nacenění úklidu volejte kdykoliv

ZJISTIT NEZÁVAZNĚ CENU ZA ÚKLID

Vyplňte formulář níže a obratem se vám ozveme

  Co potřebujete uklidit?

  DomácnostFirmuJiný objekt


   
  Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů, za účelem odpovědi na váš dotaz dle zásad zpracování osobních údajů