Úklid bytů Ostrava a okolí

Jaké by to bylo, kdyby za vás byt uklidil váš byt někdo jiný? Chvilku se zamyslete… Báječné pomyšlení? V tom jsme s vámi zajedno. Jednorázově i pravidelně můžete starost s úklidem bytu nechat na nás. Jsme vybaveni atestovanými čistícími prostředky a vždy dobrou náladou. Nejčastěji uklízíme byty v panelových domech, dále pak ty ve starší zástavbě i v novostavbách.

Situace, kdy se vám můžou hodit naše úklidové služby

Pokud potřebujete

Na okna se při úklidu často nedostane, čistá okna ale znamenají více slunce a dobré nálady do vašeho života. Ručně a důkladně myjeme klasická okna, výlohy včetně rámů a parapetů. Péči dostanou i žaluzie.

 • Vyčistit sedačku

Vaše sedačka už ztratila svůj dřívější lesk a svěžest? Případně se stala nehoda a sedačku je nutné co nejrychleji zbavit fleků? Už na nic nečekejte a volejte k nám. Kromě sedaček čistíme i koberce a čalouněný nábytek. Používáme mokré čištění s certifikovanými produkty, které i dezinfikují.

 • Umýt kuchyňskou linku a kuchyňské spotřebiče
 • Důkladně vysát a vytřít podlahu
 • Ruční mytí světel a lustrů

Kam se nedosáhne, tam bývá problém a občas i nějaká ta pavučina. Znečištění a prach nebývají na očích, přitom jsou hned nad naší hlavou.

 • Umýt a dezinfikovat WC a koupelnu
 • Utřít konečně prach i z míst, kde normálně nedosáhnete
 • Vynést odpadky a další úklidové práce

Neváhejte nás kontaktovat.


Úklid bytu zajišťujeme pro Ostravu a okolní města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Rychvald, Orlová, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice a další. Neváhejte nás kontaktovat, upřesníme vám dostupnost našich úklidových služeb ve vaší lokalitě a navrhneme nezávazně cenu a řešení.

úklid bytu

Pro nezávazné nacenění úklidu volejte kdykoliv

ZJISTIT NEZÁVAZNĚ CENU ZA ÚKLID

Vyplňte formulář níže a obratem se vám ozveme

  Co potřebujete uklidit?

  DomácnostFirmuJiný objekt


   
  Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů, za účelem odpovědi na váš dotaz dle zásad zpracování osobních údajů